Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

СБУ, поліція та прокуратура розкрили діяльність ще чотирьох поплічників ФСБ Росії, які вчиняли підпали в Кіровоградській та Одеській областях. Виявилося, що ці злочинці були завербовані місцевими жителями через “легкі заробітки” у Telegram-каналах. Вони погодилися підпалювати автомобілі Сил оборони за гроші. У Кіровоградській області вони підпалили два пікапи ЗСУ, а потім планували підрив поїзда. У Одеській області затримали військовозобов’язаного, який самовільно залишив армію і почав вчиняти підпали. Зловмисникам загрожує до 10 років ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *