За інформацією військ Курськ, російські загарбники не захопили село Іволжанське в Сумській області, як було повідомлено. Населений пункт перебуває під контролем українських військ і знаходиться у глибокому тилу українських позицій, без будь-яких штурмових дій або присутності ворога. Військові вважають, що повідомлення про бої за участю певної бригади є маніпуляцією російських штабних працівників, які використовують українські назви підрозділів у своїх “військових наступах” на карті. Українські військові вважають, що російські генерали розширюють лінію фронту виключно за допомогою клавіатури, а не насправді.
ЗСУ спростували “захоплення” росіянами Іволжанського на Сумщині
