За даними CNN, війна в Ірані обійшлася Пентагону у 40 мільярдів доларів, включаючи витрати на боєприпаси, знищену техніку та збитки. Витрати також почувалися в інших відомствах, таких як Міністерство внутрішньої безпеки та Міністерство у справах ветеранів. Для споживачів це означає зростання цін на бензин, американські домогосподарства витратили на енергоносії на 253 долари більше через війну. Світ втратив 1,15 мільярда барелів нафти під час конфлікту, що призвело до зростання інфляції. Ціни на енергію зростають швидше, ніж зарплати американців, що призводить до зниження їх купівельної спроможності.
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
