Служба безпеки України та Національна поліція розкрили шахрайську схему в Черкаській області, де були викрадені кошти, призначені для розвитку агропромислового комплексу. У цій схемі причетний колишній міністр, який тепер є співвласником аграрної компанії. Група підозрюваних використовувала фальшиві документи, щоб привласнити 5,6 мільйона гривень гранту, призначеного на розвиток виробництва комбікорму. Під час обшуків у них вилучили комп’ютери та документи, які підтверджують їхню злочинну діяльність. Поки що трьом особам пред’явлено підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України. Вони обвинувачуються у привласненні майна у великих розмірах, службовому підробленні та відмиванні незаконно здобутих коштів.
Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників
