У ніч на 20 червня сили оборони України влаштували ряд успішних ударів на окуповані території. Вони знищили автомобільний міст через Генічеську протоку, який використовувався противником для військових цілей. Також було знищено російський зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир-С” в Запорізькій області. Додатково, удари були нанесені по пунктах управління безпілотниками в трьох регіонах. У той же час, в Криму також сталися вибухи, а місцеві мешканці повідомили про атаку дронів на Таврійську теплову електростанцію. Генеральний штаб ЗСУ повідомив про успішні бої та удачні удари у різних напрямках, що спричинили значні втрати ворогу.
СО уразили міст через Генічеську протоку – Генштаб
